- Masáže Levoča

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 

Eduard Felong masérske služby
M.R.Štefánika 8
054 01 Levoča

IČO: 46724681


tel.: 0903 386 442
masaze.levoca@gmail.com  

Vyberte si zo širokého spektra poskytovaných služieb:

Klasická masáž - (čiastočná / celotelová), je výborná na uvoľnenie celého tela, má liečebné i preventívne účinky. Pri masáži sa zvyšuje prekrvenie na koži, vo svaloch i vo vnútorných orgánoch, čím dochádza k uvoľneniu bolestivých miest a zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Klasická masáž má pozitívny vplyv na funkciu metabolizmu, pomáha detoxikovať organizmus, pomáha k rýchlejšej rekonvalescencii po úrazoch a operáciách.

Športová masáž - v prípade záujmu poskytujem aj masáž v rámci športových klubov na celom Slovensku
  

Reflexná masáž - reflexná terapia je úžasne účinná a pomerne jednoduchá metóda netradičnej starostlivosti o telo, ktorú využívali staré civilizácie dávno pred naším letopočtom.
   

Thajská masáž - v Thajsku je masáž súčasťou každodenného života a neodlučiteľne patrí k ich životnému štýlu. Thajská masáž vychádza z jógy, je to vlastne akýsi druh pasívneho cvičenia, pri ktorom sa uvoľní a ponaťahuje celé telo, vyváži sa tok energií v tele a tak sa dosiahne zlepšenie zdravotného stavu. Pri masáži je človek celý oblečený, preto je vhodná aj pre tých hanblivejších, alebo pre tých, ktorí dobre neznášajú rôzne oleje a emulzie. Thajská masáž je dokonalá relaxácia pre telo i dušu.

* cena je stanovená podľa rozsahu prevedenej masáže

* pri masírovaní používam len oleje vyrobené na prírodnej báze lisované za studena

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky